EREDMÉNYEINK

 
     
Megyei Diákolimpia döntője /duatlon
  Szeptember 24-én zajlott Zalaszántón a verseny.
Iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
1. hely HOSSZÚ LUCA 5.c
2. hely FÁRÓ FANNI 7.b
3. hely TÁNYÉROS VINCE 7.b
4. hely DENCS DOMONKOS 7.b
 
     
BÓLYAI MATEMATIKA
 

2. hely
Lukács Tünde 7.b
Novinszky Dalma 7.b
Tányéros Vince 7.b
Nemes Ferenc 7.b

3. hely
Kiss Orsolya 8.b
Németh Flóra 8.b
Tóth Lakits Dalma 8.b
Lukács Eszter 8.a

4. hely
Kondákor Zsófia 6.z
Tóth Lakits Petra 6.z
Fehér Bálint 6.z
Cseszárik Mátyás 6.z

6. hely
Gerencsér Dóra 7.b
Dencs Domonkos 7.b
Kovács Dominik 7.b
Szabó Anna 7.z
Felkészítő Volf József, aki a tanári fődíjat kapta a megyében a legjobb felkészítő munkájáért.

 
     
"Kedvenc mesehősöm" c. rajzpályázaton  
 

A következő tanulók lettek díjazottak:
Takács András 1.a
Takács Benedek 1.a
Felk.: Kovács Károlyné
Szakonyi Dominik 2.a
Felk.: Szabóné Cziráki Margit

 
     
Illyés Gyula szavaló- ás képzőművészeti verseny  
 

1. hely Kendeh Lili 8.b
2. hely Magyar Anna 7.z
különdíj Jeles Dorottya 6.z
1. hely Csortos Kyra 4.b
3. hely Bernáth Éva 4.c
felkészítők : Gellén Istvánné, Gyulassyné Nagy Henriett,Horváth Judit, Romsicsné Bódis Zsuzsanna.

Rajzpályázaton Zömbik Luca 1.c osztályos tanuló színvonalas alkotását oklevéllel díjazták.
felkészítő : Borsosné Mihályi Mónika
Szládovics Levente 8. a osztályos tanuló rajzával a 2. helyezett lett.
felkészítő : Debreczenyné Henn Éva
Gecse Dominika 6.b osztályos tanuló színvonalas alkotását oklevéllel díjazták.Felk.: Kardosné Kovács Anikó

 
     
Liszt Ferenc vetélkedő  
 

Városunkból 14 általános iskolás csapatban 42 tanuló versenyzett.
Iskolánkat 11 csapatban 33-an képviselték.
Az első helytől 1 ponttal elmaradva a 8.b osztályos KENDEH-KIRCHNOPF LILI, SZABÓ PETRA és VINCZE VERONIKA a Belvárosi Tagiskolából II. helyezést ért el. Felkészítőjük: Dr. Záborszkyné Cs.Tóth Csilla
A IV. helyezett: KENYERES BENCE, KOVÁCS MAJA, SALAMON PETRA 8.b osztályosok a Fodor utcai Székhelyiskolából. Felkészítőjük: Bíróné Dióssy Gabriella
VI. helyezést a Belvárosi Tagiskola 8.z osztályos tanulói értek el: BÓBICS DOMINIKA, LAKATOS RAMÓNA és PALÁGYI LAURA. Felkészítőjük: Palágyiné Szőnyi Judit

 
     
Newton Kupa  
  Vajda János Gimnázium szervezésében lezajlott a NEWTON-Kupa. 17 általános iskola versenyzett 3 fős csapatokkal.
Iskolánk csapata az 1. helyezést érte el!
matematika: NÉMETH FLÓRA (8.b) egyéni 1. hel
y fizika: KISS ORSOLYA (8.b) egyéni 5. hely
informatika: TÓTH-LAKITS DALMA (8.b) egyéni 1. hely
Felkészítő tanárok : Fölföldiné Katona Erika, Molnárné Riskó Erzsébet,
Volf József.
 
     
Ady Endre Ált. Isk., Gimnázium megyei művészettörténeti vetélkedőn  
 

Csapatunk első helyezést ért el.
Versenyzőink:
Dancs Klaudia 8.b
Farkas Benjámin 8.b
Nagy Nikolett 8.b
Felk.: Kardosné Kovács Anikó  

 
     
     
"Tiszán innen - Dunán túl" című országos népdaléneklési verseny területi  
 

A délben kezdődő és esetébe nyúló dalolásnak közel 120 résztvevője volt. Iskolánk tanulói a következő szép eredményeket érték el:
1-2. osztály szóló kategória:
Endrődi Nikolett 2.b Arany
Felkészítő: Csordás Fülöp Edit
3-4. osztály szóló kategória:
Endrődi Rebeka 3.b Arany
Felkészítője: Csordásné Fülöp Edit
Vigh Zsolt 4.c Arany
Felkészítője: Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla

4. c Vadvirág csoportja Arany
Tagjai: Bernáth Éva
Benő Kata
Horváth Barbara
Gálfi Nikolett
Pete Csenge
Szládovics Katica
Kubicsek Panna
Fehérvári László
Szita Szabolcs
Vigh Zsolt
Felkészítőjük: Gyulassyné Nagy Henriett
5-6. osztály szóló kategória:

Horváth Liliána 5.a Ezüst
Sánta Bernadett 5.b Arany
Felkészítőjük: Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla
kisegyüttes kategória:

Jeles Dorottya Anna és Kondákor Zsófia 6.z Ezüst
Felkészítőjük: Palágyiné Szőnyi Judit

7-8. osztály szóló kategória:
Vincze Veronika 8.b Ezüst
Felkészítője: Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla
Szeibert Evelin 8.z Arany
Felkészítője: Palágyiné Szőnyi Judit
Arany minősítést elért énekeseink 2012 februárjában képviselik intézményünket Gyenesdiáson a Zala megyei döntőben. Ott dől el ki utazhat áprilisban a budapesti Néprajzi Múzeumban megrendezendő országos döntőre. A további versenyekhez jó felkészülést és szép sikereket kívánunk!

 
     
Vajda János Gimnázium művészeti versenyén  
  Rajz kategóriában:Szabó Zsófia 8.b 3. helyezést ért el,
Szládovics Levente 8.a osztályos tanuló
Vers- és prózamondásban: Magyar Anna 7.z és Kendeh Lili 8.b osztályosok.
A vers- és prózamondó versenyen Kendeh Lili 1. helyezést ért el.
felkészítők : Kardosné Kovács Anikó, Debreczenyné Henn Éva, Gellén Istvánné és Romsicsné Bódis Zsuzsanna
.
 
Sakk Diákolimpia  
  November 21-én került megrendezésre a Keszthely és környéke sakk diákolimpia.
Iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek.
1. hely Hegedüs Botond 6.a
3. hely Hegedüs András 6.a
 
     
Alsós háziversenyek a Fodor utcában  
 

OLVASÁS VERSENY
Összes résztvevő:
18 fő
2.évf.
1.
Toppantó Hajnal Anna 2.b ( Koloszár Zoltánné )
2. Kajtár Sára 2.a (Szabóné Cziráki Margit)
.. Jáni Mihály 2.b ( Koloszár Zoltánné )
3 . Mile Réka 2.a (Szabóné Cziráki Margit)
3.évf.:
1.
Horváth Nóra 3.b ( Vadász Árpádné)
--- Boros Janka 3.a ( Némethné Cséri Judit )
2. Pánger Glória 3.a (Némethné Cséri Judit)
4 évf.:
1.
Kovács Szimonetta 4.b ( Horváth Judit)
2. Mayer Dávid 4.a ( Kálóczi Ferencné)
3. Déghy Dávid 4.a (Kálóczi Ferencné)

ILLEMVETÉLKEDŐ
1. 3.a Felk.: Némethné Cséri Judit -Ács Ilona
2. 4.a Felk.: Kálóczi Ferencné -Ekman Mónika
3. 4.b Felk.: Horváth Judit - Bíróné Tikos Ágnes

 

VERS-ÉS PRÓZAMONDÓ Felkészítő:
Összes résztvevő:
25 fő

1.-2. évf.:
1.
Legoza Ádám 1. a (Kovács Károlyné)
Bruncsics Bernadett 2.b (Koloszár Zoltánné)
2. Toppantó Hajnal Anna 2.b (Koloszár Zoltánné)
3. Kurusta Sára 1.a ( Kovács Károlyné )
Szentandrássy Zsuzsanna 1.b ( Kovács Éva)
3.-4.évf.:
1.
Kecskés Péter 4.b ( Horváth Judit)
2. Csortos Kyra 4.b ( Horváth Judit )
3. Lengyel Tamás Örs 4.a ( Kálóczi Ferencné)

 
   
Vajda János Gimnázium művészeti versenye
  Rajz kategóriában: Szládovics Levente 8.a osztályos tanuló Vers- és prózamondásban: Magyar Anna 7.z és Kendeh Lili 8.b osztályosok. A vers- és prózamondó versenyen Kendeh Lili 1. helyezést ért el.
felkészítők : Gellén Istvánné, Romsicsné Bódis Zsuzsanna és Debreczenyné Henn Éva
   
Angol Országismereti Verseny Zalaegerszeg
  lÁBEL ANNA és LUCZ NIKOLETT 8.a osztályos tanulók az 1. helyezést érték el. felkészítő tanár: Lenkovics Renáta
   
"Karácsony képeslapja" c. rajzpályázat
  TOMPA FRANCISKA 4. c osztályos 3. helyezett lett.
Különdíjat kapott GÁLFI NIKOLETT 4.c és GÁRDOS TAMÁS 5.z osztályos tanuló.
A díjazottakéval együtt 16 kép látható iskolánk tanulóinak munkái közül a kiállításon, mely december 31-ig tekinthető meg a könyvtár nyitvatartási idejében.
felkészítők : Gyulassyné Nagy Henriett, Borsosné Mihályi Mónika, Debreczenyné Henn Éva.
   
Megyei Sakk Diákolimpián
  2.helyezést ért el Hegedüs Botond
   
Mindszenty Országismereti verseny
  Különdíjban részesítették a legjobb előadásért Tóth Márton és Márfi Ákos 8.b osztályos tanulókat
.Felkészítő:Németh Ildikó
   
Arany János nyelvi verseny országos döntőjén
  Iskolánk 4. c osztályos tanulója - FEHÉRVÁRI LÁSZLÓ - az 1. helyezést érte el. felkészítő nevelő: Gyulassyné Nagy Henriett.
   
VARGA TAMÁS matematika verseny iskolai
  7. évfolyam: 1. hely Szabó Anna 2. hely Dencs Domonkos 3. hely Kovács Dominik 4. hely Városi Rebeka 5. hely Lukács Tünde 5. hely Macher Dávid
8. évfolyam: 1. hely Németh Flóra 1. hely Tóth-Lakits Dalma 2. hely Kiss Orsolya 3. hely Lukács Eszter
Feladatlapjaikat továbbítottuk a versenybizottsághoz. felkészítő nevelők: Volfné Iván Klára és Volf József
   
"Advent fényei"
  Rajzpályázat:
6.o. Nagy Viktória I. hely
Szalay Janka III. hely
8.o. Szabó Zsófia I. hely
Tóth Adrienn III. hely Korán Kristóf III. hely
felkészítő : Dr. Kardosné Kovács Anikó
Népdaléneklés:
3-4.o. Vigh Zsolt I. hely
7-8.o. Vincze Veronika I. hely
felkészítő : Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla
3-4.o. Horváth Barbara - különdíj
felkészítő : Gyulassyné Nagy Henriett
Versmondás: 3-4.o. Benő Eszter III. hely
felkészítő : Tóth Katalin
Adventi koszorú készítése: Varga Gyula, Király Mátyás I. hely
felkészítő: Kárászné Beke Ilona
Szalay Janka, Dénes Boglárka II. hely Fábián Julietta, Nagy Viktória III. hely felkészítő : Vargáné Péter Edit
   
LOGO Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny iskolai
1.) Tóth-Lakits Dalma 8.b 2.) Szabó Anna 7.z 3.) Németh Flóra 8.b 4.) Fehérvári László 4.c 5.) Király Mátyás 5.z 6.) Fáró Dániel 4.c 7.) Vigmond Jonatán 4.c 8.) Bittó Bettina 8.a 9.) Toppantó Napsugár 5.z felkészítő nevelő: Molnárné Riskó Erzsébet
   
LOGO Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny reionális
 

1. korcsoport:
Fehérvári László 4.c 75 ponttal(100 pontból)
Fáró Dániel 4.c 63 ponttal
Vigmond Jonatán 4.c 63 ponttal
2. korcsoport:
Király Mátyás 5.z 71 ponttal
3. korcsoport:
Tóth-Lakits Dalma 8.b 99 ponttal
Szabó Anna 7.c 87 ponttal
Németh Flóra 8.b 83 ponttal
Gratulálunk a tanulónak, és további eredményes versenyzést kívánunk!
Felkészítőjük: Molnárné Riskó Erzsébet

   
SZÉP MAGYAR BESZÉD verseny megyei
  7-8. oszt . 1. hely Sáringer Kenyeres Péter 8.a
3. hely Kovács Bence 7.b 5-6. oszt.
1. hely Tóth-Lakits Petra 6.z
2. hely Szijj Dániel 5.z
3. hely Katona Lilla 5.a
felkészítők : Bíróné Dióssy Gabriella, Gellén Istvánné,
Romsicsné Bódis Zsuzsanna, Somogyi Józsefné
   
KERESZT és FÉLHOLD történelmi levelezős verseny megyei
  Gárdos Piroska 7. z osztályos tanuló, aki 3. helyezést ért el.
felkészítő : Sarkadi Szilvia
   
"Alkotni jó!" rajzpályázat
  A Deák utcából:l az alábbi 3 tanuló kiemelkedő alkotását jutalmazták:
1. c osztály: Bicskei Laura, Lévai Fanni
3. c osztály: Benő Eszter
felkészítők: Tóth Katalin, Borsosné Mihályi Mónika
A Fodor utcából:
Fejes Máté 1.b
Szakonyi Dominik József 2.a
Szelestei Tamás 2.a
Farkas Kira 3.a
Szőke Petronella 5.b
Szőke Eleonóra 7.b
Timina Mónika 7.b
Szabó Zsófia 8.b
Felkészítők: Szabóné Cziráki Margit, Kovács Éva, Ács Ilona,
Kardosné Kovács Anikó
   
Fodor utcai szövegértő verseny
 

1.évf.: 1. Kurusta Sára 1.a Kovács Károlyné
2. Oroszlán Mátyás 1.a Kovács Károlyné
3. Legoza Ádám 1.a Kovács Károlyné
2.évf.: 1. Lutár Bálint 2.b Koloszár Zoltánné
2. Jáni Mihály 2.b Koloszár Zoltánné
3. Kondorosy Botond 2.a Szabóné Cziráki Margit
3. évf.: 1. Boros Janka 3.a Némethné Cséri Judit
2. Kocsis Hanna 3.a Némethné Cséri Judit
3. Endrődi Rebeka 3.a Némethné Cséri Judit
Raduly Karolina 3.b Vadász Árpádné
4. évf.: 1 . Mayer Dávid 4.a Kálóczi Ferencné
2. Habel Clemens 4.a Kálóczi Ferencné
3. Bosznai Péter 4.b Horváth Judit

   
Testünk titkai biológia verseny
  1. hely Kiss Orsolya 8.b 3. hely Ábel Anna 8.z 4. hely Kendeh Lili 8.b 5. hely Lukács Eszter 8.a
felkészítő nevelő: Pécsiné Szűcs Éva
   
Litteratum Angol nyelvi versenyen
  Cserey Adrienn 5.a osztályos tanuló országos 5. helyezést szerzett angol nyelvből.
Felkészítő: Németh Ildikó
   
Wass Albert Szavalóverseny
  A Wass Albert vers- és pórzamondó versenyen szép eredményeket értek el tanulóink:
7-8. oszt.: 1. hely Kendeh Lili 8.b
2. hely Magyar Anna 7.z
3. hely Ángyán Rebeka 8.b
5-6. oszt.: 2. hely Jeles Dorottya 6.z
3. hely Gárdos Tamás 5.z
alsótagozatosok versenyén:
1. Toppantó Hajnal 2.b
3. Bruncsics Brnadett 2.b
felkészítők : Gellén Istvánné, Romsicsné Bódis Zsuzsanna, Somogyiné Maár Ágnes, Koloszár Zoltánné
   
Alsós felolvasási verseny
 

2. oszt.
1. hely Toppantó Hajnal Anna 2.b
2. hely Jáni Mihály 2.b
3. hely Kondorosy Botond 2.a
3. oszt.
1. hely Deák Csilla 3.c
2. hely Borbély Zsófia 3.c
3. hely Boros Janka 3.a
4. oszt.
1. hely Kovács Szimonetta Ágnes 4.b
2. hely Kecskés Péter 4.b
3. hely Szládovics Katica 4.c

   
Az angol nyelvi országismereti verseny
  n Nagy Viktória 6.b osztályos tanuló országos 4.,megyei 1. helyezést ért el.
Felkészítő:Németh Ildikó
   
Gyenesdiási kistérségi szövegértő verseny
 

1. évfolyam:
1. hely Kurusta Sára 1.a
3. hely Oroszlán Mátyás 1.a
4. hely Pallagi Bendegúz 1.c
2. évfolyam:
4. hely Lutár Bálint 2.b
5. hely Lukács Róbert 2.c
3. évfolyam:
1. hely Borbély Zsófia 3.c
4. hely Boros Janka 3.a
6. évfolyam:
2. hely Vincze Berta 6.z
4. hely Zombory Dóra 6.c
7. évfolyam:
2. hely Dencs Domonkos 7.b
felkészítők: Kovács Károlyné, Kumi Gáborné,Koloszár Zoltánné,Kárászné Beke Ilona, Tóth Katalin, Némethné Cséri Judit
Gellén Istvánné, Romsicsné Bódis Zsuzsanna

   
   
   
   Gyerekeknek     | Tantestületnek      |Heti menü       | Honlap térkép      | Linkajánlat     | Galéria      |Elérhetőségeink     |Üzenet a webmesternek